Digital Techno Sound

پیشرو در تولید تجهیزات صوتی و آمپلی فایر های پرتابل و ثابت

درباره ما:

شرکت فناوران صدای پارسه در سال 1383 توسط جناب آقای مهندس علیرضا رازانی تاسیس گردید و شروع به فعالیت نمود و به دلیل تخصص، نوآوری و صاحب سبک بودن در طراحی و همچنین تفکرات مدیرعامل (جناب مهندس رازانی) در هدایت مجموعه، برند Digital Techno Sound (DTS) رشد و پیشرفت سریعی در رقابت با سایر رقبا و تولید کنندگان داشت.

شعار شرکت فناوران صدای پارسه “همیشه پیشرفت در صنعت صدا” می باشد که همین امر باعث گردید بعد از گذشت مدتی کوتاه، برند DTS بتواند خود را به عنوان برترین برند تولید کننده سیستم های پرتابل در کشور و سایر کشورهای منطقه مطرح کند و همچنین این برند به سرعت توانست عناوین برترین برند آمپلی فایر پرتابل در کشورهای عراق، لبنان و سوریه را کسب نماید.

مجموعه تولیدی DTS دارای تخصص و تعهد می باشد و همیشه خود را موظف به تولید محصولاتی با بهترین کیفیت با رعایت کلیه استانداردهای روز دنیا می داند. برای محقق نمودن این امر تیم تولید، فروش و پشتیبانی همیشه تمام تلاش خود را به کار می برند تا رضایت مشتریان به بهترین شکل ممکن جلب گردد.

همچنین شرکت فناوران صدای پارسه با دو شرکت و برند “تندر” و “FAV” تشکیل هلدینگ در زمینه صوتی داده اند که بتوانند کلیه نیازهای صوتی در هر محیط و ابعادی را پاسخگو باشند و این مهم که یک هلدینگ ایرانی بتواند در خاورمیانه و کشورهای منطقه بیشترین پروژه های صوتی را اجرا نماید برای اولین بار در کشور ایران اتفاق افتاده است.

برای مشاهده محصولات تولیدی ما وارد صفحه فروشگاه شوید.

زمینه های فعایت ما:

سبد خرید